O nás

Jsme parta nadšenců, kteří organizují různé akce zejména pro děti a rodiny. Dětem školního i školkového věku nabízíme maximální možný prostor realizace v přírodě a kooperativním svobodomyslném prostředí.

Kromě toho máme každý vlastní projekty.

Věrka

Maminka čtyř synů momentálně na rodičovské. Zakladatelka Valhaly a konceptu Lesní Družina, lektorka vědomého tance, příležitostná korektorka. Orientuje se na jazyky, včetně řeči těla. Během programů zpívá, hraje, recituje a vyvažuje kooperaci všech věkových kategorií. V mžiku se stane neandrtálcem, tygrem nebo Senecou.

Vašek

Průvodce z lesní školy Trojanovice, organizátor volnočasových kroužků (věda a intuitivní hry), projektových dnů pro školy a pravidelných výletů zvaných Vašky s pátkem,…

Přespolní záložníci

Lucka

Maminka na mateřské, organizátorka volnočasových kroužků programování a robotiky. Ráda kutí, maluje, programuje, občas vymění klávesnici za klávesy harmoniky či klavíru. Mezi její další projekty patří: Učílek, Vědnice, e-skola, aj.

Markétka

Nejmladší člen naší party. V minulosti působící v několika lesních a jiných dětských klubech. Zaměřuje se především na edukační muzikoterapii, hudbu a rytmus jako nástroj k sebepoznání. V podobném koncep Věnuje se mj. i dětem s handicapem. Mezi jeji další projekty patří muzikohrádky a dramadílna.